Kütahya Laleli Cami Civarı Satılık 1+0 Daire

Projedeki tek 1+0 daire olma özelliğini taşıyan mülk, binanın en üst ve en köşe dairesidir. Suit daire olarak adlandırabileceğimiz daire; geniş yaşam holü, mutfağı, geniş yatak odası ve 3 ayrı terasıyla en gözde dairedir...

Kütahya Laleli Cami Civarı Satılık 1+0 Daire

Projedeki tek 1+0 daire olma özelliğini taşıyan mülk, binanın en üst ve en köşe dairesidir. Suit daire olarak adlandırabileceğimiz daire; geniş yaşam holü, mutfağı, geniş yatak odası ve 3 ayrı terasıyla en gözde dairedir.

Dairenin Konumu

Daire konum itibariyle beyaz yakalıya, sağlık çalışanına, memura ve öğrenciye uygundur. Binadaki 28 dairenin yarısından fazlasında çalışan kesim ikamet etmektedir. Belediyeye yakınlığı, çarşı merkezine yakınlığı, sağlık ocağına, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'ne, Laleli Camisine, hastaneye, eczaneye, semt pazarına yakınlığı sebebiyle eşsiz bir konumdadır. BİM market binanın altındaki dükkandadır. Gloria Jean's Coffes, 1983 Beyoğlu Çikolatacısı gibi ulusal ve uluslararası markalar da bu daireyle karşı karşıyadır.

Dairenin en üst katta olması ve çift cephede üç adet terasa sahip olması, önünün açık olması da ayrı bir avantajdır. Kütahya'da oldukça canlı bir konumda olan satılık 1+0 dairenin konumuna aşağıdaki haritadan ulaşabilirsiniz.

Daire Kiracılı mı? Kirası Ne Kadar?

Kütahya Laleli Cami civarı satılık 1+0 daire şu anda kiracılı. Bina boşken giren kiracı, diğer daireleri de görmüş ve direkt olarak bu daireyi seçmiştir. Öğrencidir ve okulu bitene kadar daireden çıkmayacaktır. Bu nedenle sadece yatırım amacıyla almak isteyen müşterilerimiz için uygun bir satılık dairedir. Dairenin kirası net 1.000 TL'dir.

Daire Eşyalı mı?

Binadaki tüm daireler eşyalı dairelerdir. Kiracılar sadece kişisel eşyalarını alıp daireye girebiliyorlar. Fotoğraflarda görülen tüm eşyalar dairelerin içlerinde mevcuttur.

Daire Kaç Metrekare?

Daire kat brütü olarak 40 metrekaredir.

Tapular Kat İrtifakı Tapusu mu Yoksa Kat Mülkiyeti Tapusu mu?

Tapuların hepsi kat mülkiyetli tapudur. Binanın iskanı alınmıştır ve tüm resmi prosedürler tamamlanmıştır.

Kütahya Laleli Cami Civarı Satılık 1+0 Daire Fiyatı

Bu daire çoktan satıldı. Ama diğer ilanlara göz atabilirsiniz: Kütahya satılık daire

Dairenin Fotoğrafları

Kütahya Laleli Cami Civarı Satılık 1+0 Daire
Kütahya Laleli Cami Civarı Satılık 1+0 Daire
Kütahya Laleli Cami Civarı Satılık 1+0 Daire
Kütahya Satılık Daire

Ekstra Notlar

Binanın en üst katları normalde alt kattan bir daireye bağlıydı ancak yine bu şekilde 1+1 ve 1+0 daireler olarak kullanılıyordu. İmar barışı kanunu sayesinde zaten ayrı olarak kullanılan tüm 1+1 ve 1+0 dairelere ayrı tapu alındı. İmar barışından sonra tapusu alınan daireler olduğundan asansör en üst kata kadar çıkmamaktadır. Bir alt katta durmaktadır. Yaşayanlar, son bir katı merdivenlerden çıkmaktadır.

Fotoğraflar bölümündeki fotoğraflar, eşyaları göstermesi amacıyla binadaki dairelerden çekilmiş örnek fotoğraflardır. 

Satın Almak

Bu daireyi satın almak için iletişim bölümünden veya whatsapp üzerinden benimle irtibata geçebilirsiniz.

Diğer ilanlarımıza buradan göz atabilirsiniz: Kütahya Satılık Daireler
Merhaba, ben Emirhan Aydın, inşaat mühendisiyim ve aile şirketimiz 27 yıldır Kütahya inşaat sektörünün en önde gelen firması. Blogumdaki içerikler sizlere fayda sağlanması açısından hazırlanmış özenli yazılardır. Ancak unutmayın ki inşaat işlerinde bir profesyonele danışmak en iyisidir. Lütfen kafanıza takılanları bana sormaktan çekinmeyin. Bana sosyal medya hesaplarımdan veya buradan ulaşabilirsiniz.

Görüşmeye katılın