Hakkımda

emirhan aydın, kügiad, alim ışık
Kügiad eski başkanı Zafer Bintepe, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık ve ben
Blog yazılarımdan da gördüğünüz gibi adım Emirhan. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nden mezunum. 2014 yılından beri inşaat mühendisiyim ve aile şirketimiz 30 yıldır Kütahya'nın en önde gelen inşaat firması. Aile şirketi diyorum çünkü babam inşaat mühendisi ve annem inşaat teknikeri. Sabah 8 olduğunda üçümüz tin tin tin evden çıkıyoruz. Sanırım gözünüzde canlanmıştır :)
  • Aile şirketimizle birçok kez ödül kazandık. İstisnasız her yıl vergi rekortmenleri listesine girmiş olsak da şahıslar vergi rekortmenliği listesinde kazandığımız üçüncülüğün ve kurumlar vergi rekortmenliği listesinde kazandığımız onunculuğun yeri bizde bir başka. Ayrıca bizzat Orman ve Su İşleri Bakanının talimatıyla tarafımıza verilen "Teşekkür Belgesi"nin duvarımızda hala asılı durduğunu söylemeden geçemeyeceğim :)
  • 2022-2024 yılları arasında İnşaat Mühendisleri Odası Kütahya Temsilciliği'nde yönetim kurulu üyesi olarak görev aldım. Halen daha KUGİAD'da yönetim kurulu üyesi olarak ve Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası meclis üyesi olarak görev alıyorum.
  • Sta4cad ve Sap2000 programlarını ileri seviyede kullanıyorum. Bu programlarla ilgili diğer mühendislere teknik destek de veriyorum.
  • 2006 yılında Atatürk Masa Tenisi Kupasında il üçüncülüğü, 2018 yılında 15 Temmuz Tenis Turnuvasında il şampiyonluğu ve yine 2018 yılında Gençlik ve Spor Bakanlığı Tenis Kupasında il ikinciliği ödülü kazandım.
  • Klarnet ve gitar enstrümanlarını çalıyorum. Sırada piyano var :)
  • İyi seviyede ingilizce konuşuyorum ve rusça öğreniyorum.
  • Dumlupınar Üniversitesi'nde yüksek lisans yapıyorum.
Benimle iletişime geçmek için tıklayın.

Benimle ilgili basında yer alan haberleri bu sayfada görebilirsiniz: Basında Emirhan Aydın

Blogum şimdiye kadar 3.400.000 kez ziyaret edildi. Her geçen gün daha fazla insana katkı sağlamak beni mutlu ediyor.